İran dizisi, O Bir Melekti (2005) gösterimde

İran dizisi, O Bir Melekti (2005) gösterimde

  Haziran 19, 2019

  3.050 Okunma

İslami İran dizisi, O Bir Melekti (2005) Türkçe Dublaj olarak gösterime girdi.

Ali Rıza Kazımipur'un senaryosunu yazıp Ali Rıza Efhami'nin yönettiği IRIB (İslam Cumhuriyeti Radyo ve Televizyonu) TV2 yapımı İran Ramazan dizisi او یک فرشته بود (U Yek Fereşte Bûd / O Bir Melekti) (2005) Türkçe düblaj olarak da gösterime girdi.

Dürüst bir iş adamı olan Behzad ve sımsıcak ailesinin mutlu yaşamına aniden bir melek girer. Ancak güzel giden herşey bir anda tersine döner..

O Bir Melekti (2005) adlı İslami İran dizisinde; Emir Muhammed Zend, Hasan Cevherçi, Bahare Efşar, Fatıma Ğulami, Meryem Kaviyani, Murtaza Darabi, Rıza Tevekküli ve Süreyya Kasımi gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.