İran filmi; “Balığın Ölümü” (2015) gösterimde

İran filmi; “Balığın Ölümü” (2015) gösterimde

  Haziran 19, 2019

  1.706 Okunma

İran filmi; "Balığın Ölümü" (2015) gösterime girdi.

Ruhullah Hicazi'nin senaryosunu yazıp yönettiği İran filmi; “مرگ ماهی” (Merg-i Mâhi) (Balığın Ölümü) (2015) gösterime girdi.

Marge Mahi Filminin Konusu: Bir anne ölür ve tüm çocukları taziyede toplanırlar. Ancak anne, çocuklarını sıkıntıya sokacak ilginç bir özel vasiyet bırakmıştır.

İran filmi, “Balığın Ölümü” (2015) nde; Niki Kerimi, Ali Musaffa, Tennaz Tabatabai, Rima Raminfer, Babek Kerimi, Behreng Alevi, Hişam Mahmudi, Mürverid Kaşiyan, Kimya Muradiyan, Melike Persa, Pentiha Behram, Babek Hamidiyan, Seher Devletşahi ve Rabii Madeni gibi eşsiz oyuncular rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.