İran filmi, Mülteciler (2013), Peygamber Sahabesi Hz. Osman bin Mazun’u (r.a) anlatıyor

İran filmi, Mülteciler (2013), Peygamber Sahabesi Hz. Osman bin Mazun’u (r.a) anlatıyor

  Haziran 19, 2019

  2.109 Okunma

İranlı molla yönetmen, Hüccet'ül İslam Muhammed Taki Ensari, Peygamber Sahabelerinden olan Hz Osman bin Mazun'u (r.a) ve Habeşistan hicretini konu alan film yaptı.

İranlı molla yönetmen, Hüccet'ül İslam Muhammed Taki Ensari, Peygamber Sahabelerinden olan Hz Osman bin Mazun'u (r.a) ve Habeşistan hicretini konu alan; پناهنده Mülteciler (2013) filmini yönetti.

Şu âna kadar, Cennet Yolu, Cabir bin Hayyan, Siyah ve Beyaz,.. gibi birçok İslam Tarihi konulu dizi ve filmi yöneten Hüccet'ül İslam Muhammet Taki Ensari, yeni filmi “Mülteciler” (2013) ile Habeşistan'a hicret eden sahabelerden olan Hazreti Osman bin Mazun'un (r.a) hayatını anlatıyor.

Mülteciler (2013) filminde, Hasan Cüherçi, Nasır Furuğ, Hasan Esedi, Gazel Sarimi gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.