İran filmi; “Rüzgardaki Alev” gösterime girdi

İran filmi; “Rüzgardaki Alev” gösterime girdi

  Haziran 19, 2019

  996 Okunma

İran filmi; "Rüzgardaki Alev" (2012) gösterime girdi.

Muhammet Rızai Rad ve Ferhat Mihranfer'in senaryosunu yazdığı ve Ferhat Mihranfer'in yönettiği IRIB (İran İslam Cumhuriyeti Radyo ve Televizyonu) Gilan şubesi yapımı “شعله در باد” (Şule der Bâd) (Rüzgardaki Alev) gösterime girdi.

“Rüzgardaki Alev” filmi İran'ın kuzeyinde bulunan Gilan Eyaleti ve güneyinde bulunan Keşm Adalarının uzak köylerindeki kız öğrencilerin hikayesini konu alıyor. Geziye katılan kızlar İran'ın farklı yöre ve iklimleri ile aşina oluyorlar.

“Rüzgardaki Alev” filminde; Salar Agili, Meryem Dil-Şikeste, Abbas Estane ve Ali Ümitvar gibi meşhur oyuncular rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.