İran Ramazan dizisi, Perdenin Arkasında (2014) gösterime girdi

İran Ramazan dizisi, Perdenin Arkasında (2014) gösterime girdi

  Haziran 19, 2019

  1.380 Okunma

İran Ramazan dizisi, Perdenin Arkasında (2014) gösterime girdi.

Hüseyin Turab Necad, Mehdi Şirzad ve Mehdi Hamza'nın senaryosunu yazıp Behruz Şuibi'nin yönettiği İslami İran dizisi پرده نشین (Perdenin Arkasında) (2014) gösterime girdi.

Hüda mirasını almak üzere 20 yıl sonra İran'a döner. Bu da hayatında yeni problemler oluşturur.

Perdenin Arkasında (2014) adlı IRIB TV1 yapımı 31 bölümlük İslami Ramazan dizisinde; Vişke Asayiş, Azade Seyfi, Ferhat Ayiş, Atilla Pisyani, Kerim Emini, Sera Behrami, Hamit Kumeyli, Mahmut Pakniyet, İlham Gülcemal, Ali Dehkurdi, Mihran Recebi, Şiva İbrahimi, Sera Resulzade, Said Nikpur, Babek Hamidiyan, Ali Merdane, Ziya İmami, İbrahim Azizi ve Human Bergneverd gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

 

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.