Mecid Mecidi’nin Güneş Filmi (2020) Fragmanı Yayımlandı

Mecid Mecidi’nin Güneş Filmi (2020) Fragmanı Yayımlandı

  Eylül 6, 2020

  421 Okunma

İranlı usta yönetmen Mecid Mecidi'nin 2020 yapımı Güneş filminin fragmanı yayımlandı.

Cennet’in Çocukları, Allah’ın Boyası, Baran, Serçelerin Şarkısı, Hz Muhammed: Allah’ın Elçisi 1.. gibi nice eşsiz filme imzasını atmış olan İranlı yönetmen Mecid Mecidi’nin en yeni filmi Hurşid (Güneş) (2020) ‘in de fragmanı yayımlandı.

Senaryosunu Nima Cavidi ile Mecid Mecidi’nin beraber yazdığı filmde Ali Nasıriyan, Cevad İzzeti, Tennaz Tabatabai, Sefer Muhammedi, Ruhullah Zamani, Mani Ğafuri, Şamila Şirzad, Ebulfazl Şirzad, Muhammet Mehdi Musavifer ve Ali Ğabişi gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Güneş filmi (2020) ‘nin konusu şöyle: 12 yaşındaki Ali ve üç arkadaşı. Ailelerinin geçim sorunlarını çözmek için okulu bırakmış birlikte çalışmaktadırlar. Bir dizi olayın ardından Ali, yeraltındaki bir hazineyi bulmakla görevlendirilir.

Fragmanı şuradan izleyebilirsiniz:

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
  1. avatar
      shyl Eylül 6, 2020 18:35:14

    süper. İnşallah bol ödülle dönerler

Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.