Meryem Dosti’nin Balıklı Göl (2017) filmi gösterime hazır

Meryem Dosti’nin Balıklı Göl (2017) filmi gösterime hazır

  Haziran 19, 2019

  933 Okunma

İranlı kadın yönetmen Meryem Dosti'nin Balıklı Göl (2017) filmi gösterime hazır.

İranlı kadın yönetmen Meryem Dosti'nin Kutsal Savunma Savaşı konulu son filmi درياچه ماهی (Derya-yı Mahi) (Balıklı Göl) (2017) İran sinemalarında gösterime girecek.

Filmin medya danışmanına göre, sinema filmi halka sunulmaya hazır.

İlk defa 35. Fecr Film Festivalinde gösterilen Balıklı Göl (2017) sinema filmi, Saddam'ın dayattığı İran-Irak savaşına farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor.

Meryem Dosti'nin ilk uzun metrajlı filmi, Balıklı Göl (2017), savaşın ardından bir araya gelen ailelerin hikayesini işliyor.

Balıklı Göl (2017) filminde; Nadir Fellah, Sitare İskenderi, Roham Tedrisi, Hadise Tahrani, Mücteba Pirzade, Ali Dehkurdi ve Afşin Haşimi gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.