Ramazan Dizisi; Kutsal Emanet (2006) Gösterimde

Ramazan Dizisi; Kutsal Emanet (2006) Gösterimde

  Haziran 19, 2019

  1.688 Okunma

İslami İran dizisi, Kutsal Emanet (2006) gösterime girdi.

Muhammed Hüseyin Latifi'nin yönettiği İslami İran dizisi صاحبدلان (Sahibdilan) (Kutsal Emanet) (2006) Türkçe Dublaj olarak gösterime girdi.

Kendi halinde bir sahafın hayatı, gördüğü bir rüya sonucu tamamen değişir. 30 bölümlük bu Ramazan dizisi; kendisine emanet edilen Kur'an-ı Kerim ile yeni bir yola girmeye başlayan Seyit Halil Sahafzade'nin etkileyici hikayesini işliyor.

Kutsal Emanet (2006) dizisinde; Hüseyin Mahcub, Muhammet Kasıbi, Baran Kevseri, Purya Pürsurh, Borzu Ercüment, Hamit İbrahimi, Haide Hairi, Mihran Recebi ve Muhsin Kadı Muradi gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.