Şam Saatine Göre filmi Rusya’da da piyasaya sunuldu

Şam Saatine Göre filmi Rusya’da da piyasaya sunuldu

  Haziran 19, 2019

  837 Okunma

Ödüllü İran filmi Şam Saatine Göre [2018] Rusya'da da piyasaya sürüldü.

Şam Saatine Göre [2018] filminin farklı dijital versiyonları bazı Rus sinema sitelerinde 11 ile 18 dolar arası ücret karşılığında izlenebiliyor.

İbrahim Hatemi-Kiya'nın yönettiği Şam Saatine Göre filmi, Suriye'ye insani yardım götüren bir İran uçağının Şam havaalanında teröristlerce kaçırılmasını konu alıyor.

Şam Saatine Göre [2018] filminde Babek Hamidiyan ve Hadi Hicazifer gibi İranlı oyuncuların yanısıra, Lübnan ve Suriyeli oyuncular da yer alıyor.

Şam Saatine Göre filmi, İran İslam İnkılabındaki Fecr Film Festivalinde en iyi yönetmen ve en iyi film müziği dallarında Billur Simurg ödülleri kazanmıştı.

Muhammed Hazai'nin yapımcılığını üstlendiği film, İran sinemalarında gişe rekoru kırıp 140 milyar riyal elde etmişti.

Şam Saatine Göre filmi, Irak, Suriye ve Lübnan sinemalarında da gösterime girmişti.

Cannes Film Pazarında sunulan filmin uluslararası gösterim telif hakları Güney Kore ve Japonya dahil olmak üzere bazı ülkeler için alındı. Diğer ülkelerden de dublaj ve gösterim için telif hakkı alınması bekleniyor.

Yeni Kaynak

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.