Şam Saatine Göre filminin yıldızı ilk filmini yönetecek

Şam Saatine Göre filminin yıldızı ilk filmini yönetecek 27 Temmuz 2018

İranlı ünlü oyuncu Hadi Hicazifer film yönetmeye başlayacak.

Şam Saatine Göre filminin güzide oyuncularından Hadi Hicazifer yönetmenlik kariyerine başlayacak.

Geçtiğimiz Cuma yerel televizyonda konuşan Hadi Hicazifer "Eğer bir pürüz çıkmazsa ilk filmimi bu yıl yöneteceğim" dedi.

Filmin senaryosunu kendisinin yazdığını açıklayan Hicazifer, oyuncuların kim olacağına henüz karar vermediğini söyledi.

Hadi Hicazifer, Tozda Duranlar filmindeki başarılı oyunculuğu ile 18. İran Sinema Kutlamasında (2016) en iyi erkek oyuncu seçilmişti.

Ayrıca Gün Ortası Macerası filmindeki rolü ile 2017 yılında 19. İran Sinema Kutlamasında ve 35. Fecr Film Festivalinde en iyi yardımcı erkek oyuncu seçilmişti.

İbrahim Hatemikiya'nın yönettiği Şam Saatine Göre filminde Hadi Hicazifer rol almıştı ve film Suriye'ye insani yardım götüren bir İran uçağının teröristlerce Şam Havaalanında kaçırılmasını konu alıyor.

Şam Saatine Göre filminde İranlı ünlü oyuncu Babek Hamidiyan'ın yanı sıra birçok Suriyeli ve Lübnanlı oyuncu yer alıyor.

Yeni Kaynak
  • Beğen
    2
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir