Siyonist yönetmen İran karşıtı bir dizi yapacak

Siyonist yönetmen İran karşıtı bir dizi yapacak

  Kasım 4, 2019

  95 Okunma

Daniel Syrkin isimli Rusya doğumlu Siyonist Kafir, İran İslam İnkılabı karşıtı bir dizi yapacak

İsrail işgali altındaki Filistin topraklarından siyonist yönetmen Daniel Syrkin 8 bölümlük uluslararası bir casusluk dizisi çekeceğini duyurdu. Tehran isimli bu dizi İran İslam İnkılabını kötü göstermeye çalışacak.

İsrail Televizyon Ağı KAN için üretilecek kısa dizi İran’daki ilk görevine giden bir Mossad ajanının hikayesini anlatıyor.

İran Nükleer Reaktörünü devre dışı bırakmakla görevli bir kadın İsrail ajanının görevi yoldan sapıyor.

Dizide başrolü Niv Sultan isimli Siyonist İsrailli aktris oynayacak. İsrailli yönetmen, dizide rol alması için Shaun Toub ve Navid Negahban adlı İran’dan kaçıp Amerika’ya sığınmış iki satılık oyuncuyu buldu bile.

Cineflix adlı Kanadalı şirket dizinin uluslararası yayın telifini üstleniyor.

İsrail daha önce de aynı konuyu işleyen, The Operative (Casus) isimli bir film yapmış ve maalesef film Türk (!) Sinemalarında da gösterime girmişti.

Katil İsrail daha önce İranlı sayısız nükleer bilim adamını suikast etmişti. Bu film ve dizilerle ise bu işini kahramanca göstermeye çalışıyor.

Yeni Kaynak

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.