“Soğuk Gözyaşları” Filmi Gösterimde

“Soğuk Gözyaşları” Filmi Gösterimde

  Haziran 19, 2019

  2.348 Okunma

İran filmi; "Soğuk Gözyaşları" gösterime girdi

Azizullah Hamit-Necat’ın (عزیزالله حمیدنژاد) yazıp yönettiği ve Afak Film ile Sima Film’in yapımını üstlendiği İran filmi; Soğuk Gözyaşları (اشک سرما) (Eşk-i Sırma) gösterime girdi. Filmin başrollerinde Persa Piruzfer ve Gülşifte Ferahani rol alıyor.

Soğuğun Gözyaşı” filmi mayınları etkisiz hale getiren bir mayın uzmanı İran askeri ile, orduya kin güden bir Kürt çoban kızın hikayesini işliyor. Askerin mayınları etkisiz hale getirdiği, çoban kızın ise teröristlere mayın döşemede yardım ettiği İran’ın Kürdistan eyaletinin bu soğuk sınır bölgesinde umulmadık olaylar gelişir.

Soğuk Gözyaşları” filminde Parsa Piruzfer ve Gülşifte Ferahani gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.