Susma Hakkı (2014) gösterime girdi

Susma Hakkı (2014) gösterime girdi

  Haziran 19, 2019

  848 Okunma

İran filmi; Hakk-ı Sükût (2014) gösterime girdi.

Muhammet Hadi Naici'nin senaryosunu yazıp yönettiği, Rıza Mir-Kerimi'nin yapımcılığını üstlendiği İran filmi حق سكوت (Hakk-ı Sükût / Susma Hakkı) (2014) gösterime girdi.

Mir Haşim, son zamanlarda küçük bir ev satın almış genç bir molladır. Evi almak için banka çeki kullanmıştır ancak çek bir zorbanın eline geçer. Ve bu zorba adamın sebep olduğu sorunlardan dolayı Mir Haşim'in karısı onu terk eder. Mir Haşim, İran'ın kuzeyindeki eski ve önemli bir Camiye İmam olarak seçilir. Ancak zorba adam bu defa halkın humus ve vakıf parasından kendisine ödeme yapmasını ister.

Susma Hakkı (2014) filminde; Hüsam Mahmudi, Şirin İsmaili, Hutan Şekiba, Muhammet Askeri, Mehdi Feride, Nasır Aşuri, Hüsrev Şehraz, Mihrdad Naimi.. gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.