Abbas Gazali

Doğum Yeri : Tahran Doğum Tarihi : 1984 Tahran'da doğan bu genç İranlı aktör Abbas Gazali (عباس غزالی) Edebiyat ve Beşeri Bilimler bölümünü okudu. Kariyerine Hür Sanat ve Kültür Merkezinde başladı. "Beyaz Kod" adlı dizide oynayarak ismini duyurdu. Gazali "Damsel" adlı film ve "Öfke Zamanı", "Bir Şehrin Hikayesi", "Muhabir", "Yusuf Peygamber", "Kutlu" ve "Anne gibi" dizilerinde oynadı.

"Masum'un Hedefi" ve "Hançer" adlı piyeslerdeki oyunculuğu için ödüller aldı. "Metal Yağmuru Altında" filmindeki oyunculuğu için de Kutsal Savunma Film Festivali'nde ödül kazandı.

Abbas Gazali Haberleri
İranlı yönetmen Muhammed Rıza Fertusi’nin yazıp yönettiği “Anne, Benim Yusuf” adlı film Bağdat’ta gösterildi.
  •   453
  •   0
İran İslam Cumhuriyeti; Hz Mus'ab bin Umeyr'i anlatan Cennet Yolu (2011), Hz Ebu Basir'i anlatan Çöl Kartalı (2012) ve Hz Osman bin Mazun'u anlatan Mülteciler (2013) gibi birçok sinema filmi yaptı.
  •   417
  •   1
Abbas Gazali Resimleri
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.