1. Anne Gibi

  Anne Gibi

  IMDb : 0.0 27 Bölüm

  Kim demiş "Aşk, baş belası bir sermayedir"?! Kim demişse ya anne olmamıştır ya da baba!
  Anne Gibi 6.7 / 10 12 kullanıcı oyu.
  6.7
  ( Toplamda 12 oy verildi. )

      0.0   1.587

 1. Anne Gibi filmi Tataristan’da gösterime sunuldu
    5 sene Önce   443
  Anne Gibi filmi Tataristan’da gösterime sunuldu İran yapımı "Anne Gibi" filmi Tataristan'da düzenlenen 15. Uluslararası Kazan Müslüman Sinema Festivali'nde gösterildi.
  Anne-Marie Salameh İslam Cumhuriyeti’ne gitti
    4 sene Önce   307
  Anne-Marie Salameh İslam Cumhuriyeti’ne gitti Lübnanlı oyuncu Anne-Marie Salameh, İran filmi Köpek Balığı'nda (2020) rol almak için İran İslam Cumhuriyetine gitti.
  Cannes Film Festivalinin Kırmızı Halısında İsrail Lanetlendi
    5 sene Önce   933
  Cannes Film Festivalinin Kırmızı Halısında İsrail Lanetlendi Lübnanlı aktris Manal Issa, Cannes Film Festivalinde Gasıp İsrail Rejiminin Gazze soykırımını lanetleyip durdurulmasını isteyen pankart açtı.
  İran yapımı animasyondan Cannes Festivali’nde büyük başarı
    5 sene Önce   808
  İran yapımı animasyondan Cannes Festivali’nde büyük başarı İslami İran yapımı "Cennetten Kurtuluş" filmi Cannes Animasyon Günü'nün en iyi ödülüne aday olarak seçildi.
  İran animasyon filmi Cannes’da yarışacak
    5 sene Önce   1.197
  İran animasyon filmi Cannes’da yarışacak İran'ın ilk anime filmi "Cennetten Kurtuluş"un Cannes Film Festivali'nde rekabet edeceği açıklandı
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Admin Mayıs 8, 2019 15:24:11

  Said Nimetullah’ın yazıp Cevad Efşar’ın yönettiği İran İslam Cumhuriyeti 2013 yapımı MADERÂNE (Annece / Anne Gibi) adlı Ramazan ayı dizisini MihrapTV çevirisi ile sizlere sunuyoruz.

 2. avatar
    Amar_huseyni Haziran 25, 2020 12:55:48

  Gerçektende mükemmel bir dizi. Baba dizisindeki baba ve anne rollerini oynayan Sultan Mehdi ile Laya Zenganesini yine bu dizide görünce çok sevindim ve hemen izledim. Çok kaliteli bir diziydi. Bu dizinin bize verdiği mesaj genel olarak çocuklara nasıl yaklaşmamız gerektiğini, bazen çocukların üstüne titrerken bile ana babaların çocukları tam olarak anlayamadıkları için çocuklarına öfke sinir şiddete başvurduklarını(dediklerini yaptırmak için) bize göstermiş oluyor. Hayatın içinden çekilen bir dizi. Çok başarılı buldum gerçekten. Ama anne rolünü oynayan Ranaya gerçekten üzüldüm. İnsan bir an kendini onun yerine koyunca üzülmemesi elden değil. Çünkü eşinizin sizi sevdiği için değilde sadece ve sadece babanızın parası için sizinle evlendiğini düşünün.

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.