Özel Hat
720P

Özel Hat

 Süre: 98 Dakika

 Ülke: 

  

Bilgisayar hacker grubu zengin mi zengin bir kişinin banka hesabını hackler. Adam bunu öğrenir ve artık bedelini ödemek zorundadırlar.

 517İZLENME

 9BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
4Favori Ekle Sonra İzle
8.8
Toplamda 12 oy verildi.
Sorun Bildir
 1. Paul Schrader: İran sinemasının dünyada özel yeri var
    1 sene Önce   184
  Paul Schrader: İran sinemasının dünyada özel yeri var Amerikalı yönetmen Paul Schrader, İran sinemasının dünyada özel bir yer edindiğini ve hatta Amerikan sinemasının içine sızmayı başardığını söyledi.
  Çevirilen Filmlerin Kalitesi Düştü mü?
    4 hafta Önce   48
  Çevirilen Filmlerin Kalitesi Düştü mü? Son dönemdeki İran filmlerinin ahlaki kalitesi mi düştü? Yoksa biz mi Türkçeye çevirirken kalitesiz olan filmleri seçmek zorunda kalıyoruz? Çeviride hatalar mı yapıyoruz? Yoksa başka şeylerden mi kaynaklanıyor bu değişiklik? İşte cevabı ve çözüm önerisi!
  Türkiye-Suriye Sinema Dostluğu Sürmeli
    5 ay Önce   64
  Türkiye-Suriye Sinema Dostluğu Sürmeli Suriye Arap Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti sinema dostluğu sürmelidir, Tunca Arslan
  Sanatkârlar Açısından Göç
    11 ay Önce   132
  Sanatkârlar Açısından Göç Bu bölümde İran film yapımcılarının göç meselesine nasıl baktıklarını ve konu hakkında yaptıkları filmleri konu edineceğiz. Pars Today
  İran İslam İnkılabından başka bir sahabe filmi
    11 ay Önce   203
  İran İslam İnkılabından başka bir sahabe filmi İran İslam Cumhuriyeti; Hz Mus'ab bin Umeyr'i anlatan Cennet Yolu (2011), Hz Ebu Basir'i anlatan Çöl Kartalı (2012) ve Hz Osman bin Mazun'u anlatan Mülteciler (2013) gibi birçok sinema filmi yaptı.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Fatma72 Nisan 5, 2020 01:47:48

  Güzel filmdi.Mustafa zamanı için izledim…

 2. avatar
    shyl Nisan 6, 2020 23:11:16
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  filmin ortasında sürekli kaçıtkları için yoruldum. Fereydunun da planını sevmemiştim. Türkiyeye kaçabileceklerini sanmıyordum, eğer filmin sonu öyle bitseydi, 1 puan vericektim, amma hiç beklemediğim gibi oldu, çok güzel bir sonluktu, duygulandım. teşekkürler.

 3. avatar
    zihin gicirtisi Nisan 26, 2020 16:03:16

  iran filmlerinde rastlanan diyaloglar üzerinden aksiyon bu filmde de güzel işlenmiş. Film hem adaletsizliği anlatıyor hem de oyuncular kendi diyaloglarında adaletsizliğe doğru yol alıyorlar. çelişkilerden doğan güzel bir kompozisyon.

 4. avatar
    hk Haziran 23, 2020 19:06:05
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Çekirge bir sıçrar iki sıçrar atasözü burada hayat buluyor. En sonunda yakalandılar. Başkasının parasıyla hayır yapmak ne kadar hayra alamet tartışılır. 6 farklı hayatın yolu kesişti ve sonra ayrıldı.
  Gerçek hayat misali gerçek kötülerin kılına zarar gelmedi. Bu da filmi daha da gerçekçi yapıyor

 5. avatar
    m879717 Temmuz 6, 2020 22:20:23

  Mustafa zamani için izledim. güzeldi

 6. avatar
    admin Eylül 2, 2020 15:45:44

  Farsçadan İngilizceye tercüme edenlerin birkaç argo kelimeyi küfür olarak çevirmesi üzerine İngilizceden Türkçeye çeviren kardeşimiz de doğal olarak İngilizce ne yazıyorsa Türkçeye öyle çevirmiştir. Uyarınız üzerine bu hatâ fark edilip düzeltildi. Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz. Teşekkür ederiz.

Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.