Siyah ve Beyaz
720P

Siyah ve Beyaz

 Süre: 22 Dakika

 Ülke: 

İslamda adalet konusunu işleyen güncel konulu bir amatör kısa film.

 2.206İZLENME

 6BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
1Favori Ekle Sonra İzle
0.0
Toplamda oy verildi.
Sorun Bildir
 1. İran filmi, Mülteciler (2013), Peygamber Sahabesi Hz. Osman bin Mazun’u (r.a) anlatıyor
    3 sene Önce   1.953
  İran filmi, Mülteciler (2013), Peygamber Sahabesi Hz. Osman bin Mazun’u (r.a) anlatıyor İranlı molla yönetmen, Hüccet'ül İslam Muhammed Taki Ensari, Peygamber Sahabelerinden olan Hz Osman bin Mazun'u (r.a) ve Habeşistan hicretini konu alan film yaptı.
  Suriye’de İran İslam Kültür ve Sanat Günleri Başladı
    3 sene Önce   669
  Suriye’de İran İslam Kültür ve Sanat Günleri Başladı İran İslam Devriminin 39. yıl dönümü anısına Suriye'de iki farklı noktada İran İslam Kültür ve Sanat Günleri etkinliği düzenleniyor
  İran İtalya ‘Bugünün Dini’ Filim festivali büyük ödülünü kazandı
    3 sene Önce   1.330
  İran İtalya ‘Bugünün Dini’ Filim festivali büyük ödülünü kazandı İran İtalya 'Bugünün Dini' Filim festivali büyük ödülünü kazandı
  İSLAM VE İSLAMİ İRAN SİNEMASINDA KADIN
    3 sene Önce   1.789
  İSLAM VE İSLAMİ İRAN SİNEMASINDA KADIN İran İslam İslam Cumhuriyeti İstanbul Konsolosluğu Kültür Ataşesi Sn. Abur-Rıza Raşid ile İstanbul İran Başkonsolosluğu’nda gerçekleştirdiğimiz tematik röportajların ilkinde İran’ın kadına ve insana bakışı üzerinden İran Sinemasını mercek altına aldık.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.