Arapça Tercüman Aranıyor

Arapça Tercüman Aranıyor

  Ağustos 2, 2020

  52 Okunma

Arapça birkaç filmi bulup Türkçeye tercüme edecek arkadaşlar arıyoruz.

Bismihi Teâla. Selamun aleyküm.

Suriye Arap Cumhuriyeti yapımı vatansever Suriye filmlerini Türkçeye tercüme edecek arkadaşlar arıyoruz.

Daha önce Basil el-Hatib’in Baba [2016] adlı filmini Türkçeye çevirmiştik. Şimdi de benzer başka filmleri Türkçeye tercüme etmeyi amaçlıyoruz.

Aşağıda adı geçen Suriye filmlerini internetten bulursanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Filmin indirme linkini bizimle paylaştıktan sonra ÜCRETTE anlaşmaya vardığımız taktirde Türkçe çevirisini word dosyasına yazarak bize gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki filmler için şimdilik verebileceğimiz ücretleri yanına yazdık. Eğer altyazıyı word dosyasına değil de Subtitle Workshop veya Aegisub gibi bir programla senkron (time code / zaman kodu) ayarlarını yaparak Subrip dosyasına yazar ve öyle gönderirseniz film başına ekstra 100 TL ödenecektir.

Gül Suyu filmi 300 TL (+ 100 TL Senkron) = 400 TL  ÇEVİRİ BİR ARKADAŞA VERİLDİ [TAMAMLANDI]
ماورد

Suriyeli Lilith filmi 250 TL (+ 100 TL Senkron) = 350 TL ÇEVİRİ BİR ARKADAŞA VERİLDİ [TAMAMLANDI]
ليليت السورية

Hurma Kanı 225 TL (+ 100 TL Senkron) = 325 TL ÇEVİRİ BİR ARKADAŞA VERİLDİ [TAMAMLANDI]
دم النخل

Yasemin Sancıları 200 TL (+ 100 TL Senkron) = 300 TL
مخاد الياسمين

Bunlara benzer -bizim duymadığımız ama sizin bildiğiniz- diğer Suriye yönetimi yanlısı vatansever filmlerin veya Direniş Ekseni merkezli (Irak-Suriye-Hizbullah-Hamas filmlerinin) de indirme linklerini -çeviri karşılığında istediğiniz ücreti de belirterek- bize gönderebilirsiniz. Beğenir ve anlaşırsak onları da tercüme edebilirsiniz.

Teşekkürler.

NOT: Güvenilir bir site olmamıza rağmen bizimle yeni tanışıyorsanız, bu çeviri işlemlerini bionluk gibi aracı siteler üzerinden de yapabiliriz. Ancak o sitelerin size ücreti aktarırken yapacağı kesintileri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.