İran yapımı filme Zagora Film Festivali'nden iki ödül

İran yapımı filme Zagora Film Festivali'nden iki ödül 29 Aralık 2016

"Düşük Yükseklikten Atlamak" isimli İran yapımı film, Fas'ın Zagora Film Festivali'nden iki ödül alarak başarılı bir performans sergiledi.

پریدن از ارتفاع کم (A Minor Leap Down / Düşük Yükseklikten Atlamak) (2015) isimli İran yapımı film, Fas’ın Zagora Film Festivali’nden en iyi film ve en iyi başrol kadın oyuncusu ödülünü aldı.Hamit Recebi'nin ilk filmi olan “Düşük Yükseklikten Atlamak”, Fas'ın 13. Zagora Film Festivali’nin yarışma bölümünde gösterime girmişti ve kadın oyuncusu Nigar Cevahiriyan’ın aldığı en iyi başrol kadın oyuncusu ödülü yanında, en iyi film ödülünü de kazanmayı başardı.

Macit Barzeger’in yapımcılığı ve Macit Gürciyan’ın kameramanlığıyla yapılan bu filmde, Nigar Cevahiriyan'ın yanında ünlü İranlı oyuncu Rambud Cevan da rol almıştı.

Mehr News
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir