1. Ağazade

  Ağazade

  IMDb : 7.9 28 Bölüm

  Hain emellerine ulaşmak için sanat sergileri, yatırım, hayırseverlik ve bağış gibi göz boyayıcı işler yapan bir Beyefendi ve onun oğlunun öyküsü.
  Ağazade 6.5 / 10 428 kullanıcı oyu.
  6.5
  ( Toplamda 428 oy verildi. )

    7.9   2.006

 1. İslam Dünyasının Yeni Beğenisi; Ağazade Dizisi
    4 sene Önce   667
  İslam Dünyasının Yeni Beğenisi; Ağazade Dizisi Pedar (Baba) dizisinden sonra yine bir İran dizisi olan Aghazadeh (Ağazade) de, İslam Dünyasını bağımlısı yaptı.
  Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz İslami Diziler
    3 sene Önce   434
  Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz İslami Diziler Mübarek Ramazan ayında izleyebileceğiniz dini dizi filmler listesi
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    admin Eylül 2, 2020 15:08:12

  Leyla’nın Yalnızlığı ve Baba adlı İran dizilerinin senaristi Hamit Anka’nın senaryosunu yazdığı Aghazadeh İran Dizisi yine büyük beğeni topluyor.

  Baba dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Behrang Tevfiki’nin Ağazade Dizisi‘ni de yönetiyor olması sizi şaşırtmasın. İkisi birbirinin devamı değil, ayrı ayrı dizilerdir. Behrang Tevfiki’nin İslami toplumsal dizilerin yanı sıra Emin gibi aksiyon ve polisiye dizileri de yönetmiş olması ve Ağazade dizisinde her iki özelliği (din/ahlak/toplumsal yön ve aksiyon/polisiye) birleştirmesi ayrı bir güzel oluyor.

  Ağazade ne mi demek? “Ağa” bizdeki “Beyefendi” ile eş anlamlı ve özelde önemli makamlardaki kişiler için kullanılıyor. Ve “Zade” ise “onun evladı” anlamına geliyor. “Şehzade”nin Şah evladı, Padişah oğlu.. anlamına gelmesi gibi “Ağazade” de “Ağa Oğlu” ve “Bey Oğlu” manasında.

  Ağazade Dizisi; Hamit adındaki ana karakterin etrafında dönüp sürükleyici ve etkileyici bir hikayeyi anlatıyor.

  İran Dizisi Ağazade‘de; Emir Akai, Niki Kerimi, Kambiz Dırbaz, Emin Hayai, Mehdi Sultani, Laya Zengene, Diba Zahidi, Mehdi Kuşki, Kave Hüdaşinas, Said Dağ ve Emin Taruh gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

 2. avatar
    d.zede Eylül 9, 2020 20:40:49

  Leyla’nın Yalnızlığı ve Baba dizisini ben birbirine çok benzettim, umarım Ağazade özgün orjinal bir kurguya sahiptir. Gerçi oyuncular da aynıymış ama; ben yine de diziyi bekliyor olacağım ; )

 3. avatar
    onurkaya Ocak 9, 2021 17:39:23

  24 bölümü de izledim. Baba, Leyla’nın Yalnızlığı ve Cennet’e 5 KM dizilerinin daha güzel olduğunu düşünüyorum. Bu dizi 20. bölümden sonra benim için heyecan kazandı. Kadro çok kaliteli, senaryo başarılı ancak bana hitap etmedi. Daha İslami bir dizi bekliyordum çünkü.

 4. avatar
    ahsenitakvim Temmuz 18, 2021 20:29:15

  Tek kelimeyle mükemmel bir dizi. Bütün oyunculara yapımda emeği geçen, çevirisini yapan herkese teşekkür ediyorum. İzlediğim ilk İran dizisiydi ve hiç pişman olmadım, aksine tekrar tekrar izleyebilirim. O kadar çok ibret ve ders aldım ki… Hayatımızdan, sizden bizden insanların yaşayabileceği şeylerdi. İnsanlara değer kıymet vermeyi, bir şans daha vermeyi, tövbe kapısının her daim açık olduğunu, iyilerin de kötü, kötülerin de iyi olabileceğini ve bu dünya’nın yalan ve cennete giden yolda kaygan bir zemin olduğunu bir kez daha anladım. Ne olursa olsun iyi kalabilmeyi, tevekkül sahibi kullar olabilmeyi öğreten bir dizi. Her bölümü güzeldi de, 7. bölüm beni çok etkiledi. Dizinin başlangıç ve sonunda ayet ve dua paylaşılması da çok güzeldi. Bu güzel emekler ve anlamlar,ibretler içeren dizi için son sözüm;ÖLÜMÜN YAŞI YOKTUR.

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.