1. Ağazade

  Ağazade

  IMDb : 7.9 6 Bölüm

  Hain emellerine ulaşmak için sanat sergileri, yatırım, hayırseverlik ve bağış gibi göz boyayıcı işler yapan bir Beyefendi ve onun oğlunun öyküsü.
  Ağazade 6.9 / 10 11 kullanıcı oyu.
  6.9
  ( Toplamda 11 oy verildi. )

    7.9   61

 1. İslam Dünyasının Yeni Beğenisi; Ağazade Dizisi
    2 ay Önce   95
  İslam Dünyasının Yeni Beğenisi; Ağazade Dizisi Pedar (Baba) dizisinden sonra yine bir İran dizisi olan Aghazadeh (Ağazade) de, İslam Dünyasını bağımlısı yaptı.
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    admin Eylül 2, 2020 15:08:12

  Leyla’nın Yalnızlığı ve Baba adlı İran dizilerinin senaristi Hamit Anka’nın senaryosunu yazdığı Aghazadeh İran Dizisi yine büyük beğeni topluyor.

  Baba dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Behrang Tevfiki’nin Ağazade Dizisi‘ni de yönetiyor olması sizi şaşırtmasın. İkisi birbirinin devamı değil, ayrı ayrı dizilerdir. Behrang Tevfiki’nin İslami toplumsal dizilerin yanı sıra Emin gibi aksiyon ve polisiye dizileri de yönetmiş olması ve Ağazade dizisinde her iki özelliği (din/ahlak/toplumsal yön ve aksiyon/polisiye) birleştirmesi ayrı bir güzel oluyor.

  Ağazade ne mi demek? “Ağa” bizdeki “Beyefendi” ile eş anlamlı ve özelde önemli makamlardaki kişiler için kullanılıyor. Ve “Zade” ise “onun evladı” anlamına geliyor. “Şehzade”nin Şah evladı, Padişah oğlu.. anlamına gelmesi gibi “Ağazade” de “Ağa Oğlu” ve “Bey Oğlu” manasında.

  Ağazade Dizisi; Hamit adındaki ana karakterin etrafında dönüp sürükleyici ve etkileyici bir hikayeyi anlatıyor.

  İran Dizisi Ağazade‘de; Emir Akai, Niki Kerimi, Kambiz Dırbaz, Emin Hayai, Mehdi Sultani, Laya Zengene, Diba Zahidi, Mehdi Kuşki, Kave Hüdaşinas, Said Dağ ve Emin Taruh gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

 2. avatar
    d.zede Eylül 9, 2020 20:40:49

  Leyla’nın Yalnızlığı ve Baba dizisini ben birbirine çok benzettim, umarım Ağazade özgün orjinal bir kurguya sahiptir. Gerçi oyuncular da aynıymış ama; ben yine de diziyi bekliyor olacağım ; )

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.