1. Elçi

  Elçi

  IMDb : 0.0 12 Bölüm

  Muaviye ölmüş, Yezid halifeliğini ilan etmiş ve halktan zorla biat toplamaya başlamıştır. Bütün baskılara rağmen Hazreti İmam Hüseyin (a.s), Yezid'e biat etmez. Bunun üzerine Kufeliler, İmam Hüseyin'i şehirlerine davet ederler. İmam Hüseyin, halkın kendisine olan sevgi ve bağlılığını öğrenmek için Kufe'ye amcasının oğlu Müslim bin Akil'i, Basra'ya da azatlı hizmetçisinin oğlu Süleyman Ebi Azim'i elçi olarak gönderir. Süleyman, Hazreti Hüseyin'in mektubunu Basra'ya götürmek için yola koyulur.
  Elçi 7.5 / 10 10 kullanıcı oyu.
  7.5
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

      0.0   7.738

 1. İran sineması bütün dünyada İran’ın bir kültür elçisi gibidir
    5 sene Önce   565
  İran sineması bütün dünyada İran’ın bir kültür elçisi gibidir Ünlü İranlı yönetmen ve senaryo yazarı Mecid Mecidi, İran sinemasının İran halkının bütün dünyada bir kültür elçisi gibi rol üstlendiğini söyledi.
  İran filmine Belçika’dan büyük ödül
    5 sene Önce   823
  İran filmine Belçika’dan büyük ödül Vahid Celilvend’in yönettiği “Tarihsiz, İmzasız” isimli sinema filmi dün Belçika’da düzenlenen Brüksel Film Festivali’nin kapanış töreninde en iyi film ödülüne layık görüldü.
  İmam Ali Hamaney’in Genç Belgeselcilere 5 Nasihati
    5 sene Önce   773
  İmam Ali Hamaney’in Genç Belgeselcilere 5 Nasihati İran İslam İnkılabı Rehberi İmam Ali Hamaney'in genç belgesel yapımcılarına beş tavsiyesi
  Hz Muhammed; Allah’ın Elçisi filminin DVD’si çıktı
    5 sene Önce   1.537
  Hz Muhammed; Allah’ın Elçisi filminin DVD’si çıktı Hazreti Muhammed filminin DVD'si İslami İran'da piyasaya sürüldü.
  Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi TV’de ilk kez Salı 21.00’de ATV’de!
    5 sene Önce   1.639
  Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi TV’de ilk kez Salı 21.00’de ATV’de! İran filmi Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi (2015), TV'de ilk kez Salı 21.00'de ATV'de!
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Ali25 Şubat 18, 2018 20:46:07

  Peygamberimizin ehli beytine selam olsun

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.